To już moja trzecia sesja z Katią. Tym razem zdecydowaliśmy się postawić na elegancki styl – długi płaszcz, szalik i czerwone szpilki zdecydowanie świetnie się ze sobą komponowały. Na zdjęcia wybraliśmy się wieczorem, gdyż chcieliśmy, żeby za tło posłużył nam pięknie oświetlony Pałac Kultury i Nauki. Dużą rolę odegrały także latarnie miejskie, które świeciły jasnym, białym światłem, co pozwoliło w bardzo ciekawy sposób oświetlić modelkę.
Co to był za dzień! Reportaż ślubny pełny radości
Co to był za ślub! Co to było za wesele!To jeden z tych reportaży, o których pamięta się...









